Nazywam się Emil Patyk - jestem grafikiem i twórcą stron internetowych z Bydgoszczy

O mnie

W 2020 roku rozpocząłem działalność freelancera, wykorzystując doświadczenie nabyte w branży kreatywnej. Główna moja specjalizacja, która także sprawia mi wielką satysfakcje z wykonywanych działań, to wizualne kreowanie marek od podstaw.

Aktualnie pracuje nad otwarciem nowej marki – agencji kreatywnej zajmującej się obsługą firm w zakresie projektowania graficznego, wdrażania stron www oraz promocji w sieci.

Branding

Logo
Key visual
System wizualny
Druk

Grafika

Social media
Banery www
Produkty sprzedażowe
Grafika na Allegro/OLX

Strony internetowe

HTML
CSS
JavaScript
CMS WordPress

Marketing

Social media
Filmy promocyjne

Współpraca z Panem Emilem, pomimo, że trwa już kilka lat, to nie przestaje nas zaskakiwać. Kreatywność i profesjonalizm na najwyższym poziomie. Praktycznie każdy projekt wiąże się z doradztwem i udzielania rad, co będzie w danym przypadku najlepsze. Co najważniejsze, Pan Emil nie ma problemu z przyjazdem kilkuset kilometrów, aby wykonać dla nas zlecenia stacjonarnie.

Nikodem Wróblewski Menadżer ReShape Fitness

Profesjonalne podejście do klienta. Ekspresowe terminy realizacji oraz otwartość na potrzeby klienta to jedne z wielu pozytywnych aspektów naszej współpracy. Polecam!

Marta N Biuro projektowe

Bardzo profesjonalne podejście do klienta!

Wiktor K. Trener personalny

Bardzo sprawna realizacja zlecenia. Tak naprawdę Pan Emil wykonał swoją pracę lepiej niż tego oczekiwałem. Szybko, sprawnie, duża kreatywność.
Polecam

Piotr P. Snekker

Pan Emil to po prostu profesjonalista. Działał z pełnym zaangażowaniem, dopracowując nasz logotyp w najdrobniejszych szczegółach. Świetny kontakt, otwartość na sugestie, elastyczne warunki współpracy, terminowość. Zdecydowanie polecamy!

Łukasz K. PL Construction

Współpraca przebiegła płynnie. Dobry kontakt, szybka odpowiedź na wiadomości, solidnie wykonane projekty. Polecam

Patryk W. Diamond Phenix

Projekt graficzny wykonany według moich oczekiwań w ustalonym terminie.

Kamil Sz. Fonstart Bydgoszcz

Szybko i profesjonalnie. Polecam

Kornel O. KL Dach Bydgoszcz